Start arrow Roswell
Seriale - Castle, NCIS, Dexter

Peki Homepage
 
0
Roswell: W kręgu tajemnic - O serialu
Roswell: W Kręgu Tajemnic

Roswell: W kręgu tajemnic to amerykański serial s-f. Opowiada historię czwórki kosmitów, których statek rozbił się nieopodal Roswell w 1947. Niedostali się jednak w ręce wojska - zostali umieszczeni w kokonach i ukryci w jaskini daleko od osiedli ludzkich. Kiedy opuścili grotę w '89 wyglądali jak normalne, 6-letnie dzieci. Aż do roku 1999 nikt nie wiedział o ich tajemnicy, jednak wszystko zmnienia się, kiedy jeden z kosmitów, Max Evans, uzdrawia śmiertelnie postrzeloną Liz Parker, w której od dawna skrycie się kochał. Od tego czasu o sekrecie czwórki nie z tej ziemi dowiaduje się trójka ludzi, a życie ich wszystkich zaczyna nabierać tempa. Muszą ukrywać swoją tajemnicę przed wieloma osobami, w szczególności przed miejscowym szeryfem. Dotychczas zostały nakręcone trzt pełne serie serialu, i jest to niestety wszystko - Roswell nie doczeka się nigdy 4 serii.
Serial został nakręcony na podstawie książej Melindy Metz pt. "Roswell High". Jedna z serii doczekała się nawet przetłumaczenia na język polski. Tytuł przetłumaczonej serii to "Roswell w kręgu tajemnic". Niestety Książki są słabo dostępne najszybciej można je dostać na allegro. Jest tylko jeden problem skończył się nakład pierwszej części serii i nigdzie już jej nie można raczej dostać. Szukałem jej długo ale we wszystkich internetowych księgarniach książka była niedostępna. Istnieje też wiele części książki w wersji angielskiej jednak można ją kupić tylko w stanach. Nie prowadzona jest sprzedaż w Polsce. Zachęcam wszystkich do oglądnięcia tego serialu bardzo przypad mi do gustu i widziałem go juz pare razy. W tym filmie mogą spodobać się dwa wątki jeden to romanse między bohaterami lub kosmiczne przygody całej paczki. Mnie spodobało się wlasnie to drugie fabuła jest bardzo fajnie skontruowana i odcinki kolejne są powiązane z poprzednimi.
Aktualnie w telewizji nie jest puszczany. Jakiś czas temu Roswell był emitowany w Polsacie. Podejrzewam, że szybko znowu nie pojawi się na antenie ale nie oszukujmy się cały serial można sciągnąć z internetu przy pomocy edonkeya. Serial składa się z 3 sezonów. Pierwszy sezon ma 22 odcinków, drugi 21 odcinków, zaś ostatni 18.

 

Licznik odwiedzin
226198 gości
Gościmy
Reklama
polskie piwa